• Розрахунок раціону  Excel-таблиця від VeganWorld.ru  Детальна таблиця харчових речовин. У таблиці наведені дані за енергетичною цінністю, макро- і мікроелементами, витаминами, жировими кислотами і амінокислотами різних груп продуктів харчування. Таблиця також є автоматичним калькулятором, який може висвітлювати сумнівні речі, що містять в собі раціони для порівняння з нормою та максимумом.

  Таблиця має формат xlsx і відкривається за допомогою Microsoft Excel 2007 (і вище).

  Таблиця представлена за даними USDA National Nutrient Database національної сільськогосподарської бібліотеки США (NAL, установа USDA). Дані були отримані в дослідницькій лабораторії харчових продуктів USDA (USDA Nutrient Data Labaratory).

  *    *    *

  Щоденник харчування від health-diet.ru
  * Більшість функцій безкоштовна!
  • Калькулятор добових норм нутрієнтів - розрахує норму калорій, білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів і мінералів в залежності від статі, віку, ваги і рівня фізичної активності.
  • Калькулятор калорій, вітамінів і мінералів - збалансує білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали в вашому добовому меню. (Базується на даних від USDA Міністерство сільського господарства США, також має інші джерела даних, але ці дані не здаються достатньо достовірними та подекуди сильно відрізняються від USDA - тому радимо додавати продукти тільки з бази USDA)
  • Індекс маси тіла (BMI, ІМТ) - величина, що дозволяє оцінити ступінь відповідності маси людини та її росту і, таким чином, оцінити, чи є маса недостатньою, нормальною або надлишковою.


  *    *    *

  Cronometer
  Cronometer, також відомий як CRON-O-Meter, є яскравим кольоровим кальулятором калорій та нутрієнтів, що фокусується на поданні зібраних даних у легкої для розуміння формі за допомогою графіків і значків.

  На головному екрані програми Cronometer представлено три кругові діаграми, які показують поточну кількість отриманих калорій, прогрес просування до цілей по калоріях та "спалені" калорії, при тому ж велика піктограма з символом "+" у нижній частині екрану дозволяє додавати продукти з будь-якої точки програми.

  Є на iOS anAndroid

  Поширити: • 0 коммент.:

  Дописати коментар